Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE TOPLANTI

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE TOPLANTI

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Bşkanı Kadir Delibalta, Üsküdar Muhtarlar Derneği Başkanı Kenan Nalbantoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen ile toplantı gerçekleştirdi.

Üsküdar  Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıda belediye muhtar ilişkileri kapsamında belediye kanunun 9. Maddesinde belirtilen husularda muhtarlara imkan sağlayan Sayın Türkmen’e teşekkür edildi.

Toplantıda konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen şunları ifade etti:’’Muhtarlarımız ile kol kola hizmet etmekten mutluyuz. Muhtarlarımız bizlerin en büyük  yardımcılarımızdır. Yapılan her hizmetten mutlaka muhtarlarız haberdar edilmektedir. Bizler bu ilçenin tüm sorunlarına birlikte çözüm üretiyoruz. Sahsım olarak muhtarlarımızın çabalarından memnunum’’dedi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ise Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in Muhtarlara göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı teşekkür ederek; Muhtarlarımız ile birlikte bu ilçenin sorunlarına çözüm üretmeniz bizleri sevindirmiştir. Bizlerde kurumsal olarak muhtarlarımızın temsilde daha iyi noktalara gelmesi için çaba sarfetmekteyiz. Bizlerin yerel amirleri olarak sizlere daha fazla katkı sunmak için mahalle kanununun iyileştirilmesi ve günümüz koullarına getirilmesi noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz’’dedi. Son Düzenlenme Çarşamba, 24 Aralık 2014 02:55