Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TOKAT MUHTARLAR DERNEĞİ SEÇİMLERİ

TOKAT MUHTARLAR DERNEĞİ SEÇİMLERİ

Tokat Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeniden Mustafa Gökrem seçildi.

Tokat’ta Muhtarlar Derneği olağan kongresinde mevcut Başkan Mustafa Gökrem ile Muzaffer Demir’in listeleri yarıştı.  Tokat Muhtarlar Derneği başkalığı seçimini Mustafa Görkem kazandı.

Gökrem, seçimlerin bir demokrasi şöleni havasında geçtiğini söyledi. Demokrasinin örneği olan bir kurum olduklarını ifade eden Mustafa Gökrem, demokrasinin temel ilkelerinden bir tanesinin muhtarlar olduğunu belirterek, “Güzel bir yarış oldu. Yeni Mahalle Muhtarımız Muzaffer Demir kardeşimizle bu yarışa girdik. Biz başarılı olduk. Onlara bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum. Güzel ve başarılı bir yarıştı. Tüm muhtarlarıma teşekkür ediyorum. Bizler demokrasinin olmaz ise olmaz temel taşlarından hiçbir siyasi görüş ve ayrıcalık gözetilmeden halkın öz iradesi ile seçilen muhtarlarız. Muhtarlarda öz iradesi ile dernek başkanlığı seçimi yaptığı kanaatindeyiz” dedi.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca görevine devam edeceğini ifade eden Başkan Gökrem, 15 yıldır Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve 11 yıldır da dernek başkanı olduğunun altını çizerek, “Muhtarlarımızın sesi olacağız ve her türlü konuda önderlik edeceğiz. Biz hiçbir kimlik adı altında veya birilerinin adamı olaraktan asla değil, halkın adamı cumhuru olarak Tokat Muhtarlar Derneği Başkanlığı yapacağız. Seçimlerde demokrasi, muhtarlarımız, Tokat’ımı, belediyemiz ve ülkemiz kazanmıştır. Tokat Belediyemiz ve muhtarlarımızla beraber biz Tokat’ın imarında, her bir köşesinde belediyemizin gözü, kulağı; göremediklerini gören, duyamadıklarını duyuran olmaya devam edeceğiz. Belediyemizle beraber taşı taş üstüne koyan hatta elini o taşın altına koyan bir kurum olarak belediyemizle beraber çalışmaya önceden olduğu gibi devam edeceğiz” diye konuştu. Son Düzenlenme Salı, 07 Nisan 2015 01:08