Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

T.M.K AK PARTİ HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI İLE GÖTÜŞTÜ

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Halkla ilişkiler Başkanı Sayın Öznur Çalık ile makamında bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapılan görüşmede  Muhtarlarımızın kanununda yapılması istenen değişiklikleri içeren dosya Sayın Öznur Çalık’a sunuldu. Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunun yaptığı faaliyetler hakkında da bilgi verilen toplantıda Hüseyin Akdeniz seçilmiş en küçük birim olan muhtarların devletin her zaman yanında olduğunu belirterek ‘’kendimize klasik görevlerin dışında yeni görev alanları yaratmaya çalışıyoruz. Halka en yakın çalışan birimin muhtarlar olduğunu belirterek; Çözüm süreci dahil, çevre, organ bağışı, uyuşturucu ile mücadele konularında çeşitli projeler üreterek muhtarlarımızın eğitimine önem veriyoruz. Toplumu ilgilendiren her konuda muhtarların devlete yardımcı olacağını belirtti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Halkla ilişkiler Başkanı Sayın Öznur Çalık  ise muhtarlarımız ile geniş katılımlı bir toplantı planladıklarını yapılacak bu toplantıda muhtarların sorunları ve yapılması gereken çalışmaları bu toplantıda ifade edeceklerini  belirterek ‘’Sayın Başbakanımızın da katılacağı geniş katılımlı bir toplantı planlıyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Burada konfederasyonun bizlere sunacağı her türlü öneriyi de değerlendireceğiz. Muhtarlarımız toplumun içinde önemli bir mihenk taşıdır. Muhtarlık geçmişten günümüze gelen ve son derece önemli bir kurumdur. Bu kurumunun geleceğe taşınması ve sorunlarının giderilmesi önemlidir. ’’dedi. Son Düzenlenme Pazartesi, 17 Kasım 2014 21:51