Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHTARLARLA BULUŞTU

Ordu Muhtarlar Derneği tarafından Boztepe Tesislerinde yapılan ‘’Ordu Muhtarları İstişare’’ toplantısına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’da katıldı.

Ordu Muhtarlar Derneği ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın toplantıya katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek’’Muhtarlarımızın istişare toplantısına katılan ve sorunları dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a teşekkür ediyoruz’’dedi.

Akdeniz Toplantıda şunları ifade etti:’’Ordu Muhtarlar Derneğinin düzenlemiş olduğu Ordu Muhtarları İstişare toplantısına katılıp bizlerin sorunlarını burada dinleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a teşekkür ediyoruz. Ordu ilinin yeni Büyükşehir olması nedeniyle yeni bir belediye kadrosunun şekillenmesi elbette biraz zaman alacaktır. Yeni bir idari yapı oluşturmak ve hizmet akışını sağlamak mutlaka daha iyi hizmet verebilmenin bir gereğidir. Bu yapılanmanın büyük bir bölümü tamamlamış olması da oldukça önemlidir. Daha bir Ordu’nun inşası için biz muhtarlara düşen her türlü yardıma hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Büyükşehir Belediyesiyle Muhtarlarımız arasında kurulan bu iyi ilişkinin devam etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Bu tür istişare toplantılarının devam etmesi bu bağı dada da geliştirecektir’’dedi.

Toplantıda Muhtarlara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise şöyle konuştu:’’ Muhtarlarımız ile bir arada olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Muhtarlarımız hizmet akışımızın en önemli organlarını oluşturmaktadır. Büyükşehir Belediyesi olarak teşkilat yapımızı oluşturduk. Ordu’ya ve Ordulu vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki yeni kurulan belediyemizin hizmet akışını daha iyi sağlayabilmemiz için biraz daha zamana ihtiyacımız var. OSKİ ve Yol hizmetlerimizi hayata geçirerek önceliği bu konulara verdiğimizi söylemek isterim. Muhtarlarımızın gerek şehir merkezlerinde gerekse kırsal mahallelerimizde sorun yaşamaması için yapılacak tüm hizmet akışında yanımızda olduğunu biliyorum. Milletvekilliği dönemimde de muhtarlarımızla el ele çalışan birisi olarak hep birlikte bu şehre hizmet edeceğiz. Bu ve buna benzer toplantılarda daha çok birlikte olacağız. Bu toplantıda sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim’’dedi.