Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz; ‘Antalyalı muhtar arkadaşlarımız övgüyle sözediyor” dediği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Muhtarlar Meclisi uygulaması ve muhtarlarla olan iyi iletişimi için teşekkür etti.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Antalya Muhtarlar Federasyonu kurulması çalışmaları nedeniyle kentte bulunan, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı ve diğer ilçelerin muhtarlarını  ağırladı. Akdeniz; Başkan Uysal’ı, Muhtarlar Meclisi uygulaması için kutladı.

Antalyalı muhtarların övgüyle söz ettiği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la tanışmaktan mutlu olduğunu söyleyen Akdeniz, şunları söyledi; “Antalyalı muhtar arkadaşlarımızdan, methinizi duyuyorduk. Tanışma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz. Bir ilk olan Muhtarlar Meclisi’niz, muhtarlarımızla kurduğunuz iletişim ve yaptığınız işbirliği nedeniyle size teşekkür ediyor ve kutluyorum. Tüm kurullarımızın katıldığı bir toplantıyı Muratpaşa’da yapmak isteriz.”

Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Akdeniz’i, Muhtarlar Meclisi toplantısına davet etti. ‘Örgütlenme, medeni milletlerin en büyük özelliğidir’ diyen Başkan Ümit Uysal; “Muhtarlar; demokrasilerde, insanların elini uzattığı ilk resmi makam. Kamu yönetimi nezdinde ise; mahallede yaşayan, tüm insanlarının cisimleşmiş halidir. Muhtarlar Meclisimizde; sorunları, çözümleri konuşuyoruz. Sürekli iletişim halindeyiz” dedi.