Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MUHTARLARIN SESİ GAZETESİ

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ‘’Muhtarların Sesi’ gazetesi ile tüm muhtarlarımızın birbirinden haberdar olacağını’’ belirtti.

Akdeniz şöyle devam etti:”Muhtarların Sesi” Nisan sayısı muhtarlıklarımıza gönderilmeye başlanmıştır. Değerli arkadaşlar; birbirimizden haberdar olmamızı sağlayacak bu gazetemize vereceğiniz destek bu camia için çok önemli olduğunu düşünüyorum. 

Vereceğiniz aylık 1 TL’lik katkı ile bu gazetenin yaşaması için yeterli olacaktır. Göndereceğiniz önemli çalışmalarınız diğer arkadaşlarımıza örnek teşkil edecek ve uygulama imkanı tanıyacaktır. Yani bir muhtarlık bölgesinde yapılan güzel bir çalışma diğer bir muhtarlık bölgesine fayda sağlayacağı kuşkusuzdur. 

Değerli arkadaşlar; her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Muhtarlık müessesesinin devamı Türkiye’nin gelişmesinde önemli bir unsur olarak görüleceği unutulmamalıdır. Bunun için örgütlü topluluk olmak ve sıkı sıkıya davamıza sarılmamız gerekmektedir. Bu bilinç ve birliktelikle aşılamayacak hiçbir engel yoktur”dedi.