Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MUHTARLARIMIZI ZİYARET ETTİK

MUHTARLARIMIZI ZİYARET ETTİK

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Güneydoğu Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Hatip Şeran ve Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Gülcü 3-5 Ekim tarihleri arasında Kilis, Gaziantep, Hatay , Osmaniye ve Adana illerinde muhtarlarımız ile bir araya geldi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştikten sonra illere yapılan bu il ziyaretlerde öncelikle kongre günü kalp krizi geçirerek ameliyat olan Kilis Muhtarlar Deneği Başkanı Mehmet Ünlükahraman’ı evinde ziyaret eden Genel Başkan Hüseyin Akdeniz kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Aynı gün Gaziantep’e geçilerek Şehit Kamil Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Halil Kargın ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ertesi gün Hatay Muhtarlarımız ile sabah kahvaltısında bir araya gelinerek muhtarlarımızın dilek ve istekleri dinlendi.  Daha sonra Osmaniye iline geçilerek Osmaniye Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kama ve Bahçe Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Aydın ve muhtarlar ile bir araya gelindi.

Aynı akşam Adana iline geçilerek burada Adana Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Ata Ürün ve Çukurova Muhtarlar Derneği Başkanı Yasemin Özer ve Muhtarlarımızla bir toplantı gerçekleştirildi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Genel Sekreter Yardımcısı Yasemin Özer ve Denetleme Kurulu üyesi İrfan Kayagüç ile birlikte Çukurova Belediye Başkanı Sayın Soner Çetin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Akdeniz Sayın Çetin’den Belediye Kanununun 9. maddesi gereği muhtarlara yardım yapılmasını istedi. Son Düzenlenme Pazar, 18 Ekim 2015 07:14