Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MUHTARLAR OSMANCIK’DA BULUŞTU

MUHTARLAR OSMANCIK'DA BULUŞTU

Osmancık Muhtarlar Derneğinin organize ettiği etkinlikte Zonguldak, Samsun, Trabzon, Kastamonu, Sinop, Giresun, Ordu, Çorum illerinin Federasyon, Dernek Başkanları ve muhtarlar bir araya geldi.

Osmancık’da yapılan muhtarlar etkinliğine Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas, Trabzon Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bekir Aktürk, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu  üyesi Mustafa Sezer, Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Giresun Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Oksal, Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ve Muhtarlar katıldı.

48 Muhtarların katıldığı etkinlikte davetlilere sahil park da yaptıkları sabah kavatlısı verildi. Kahvaltıya Muhtarlarla birlikte  Sivas Vali yardımcısı Sezgin Üçüncü, Osmancık  Belediye Başkanı Hamza Karataş ve  Daire Müdürleri katıldı.  

Türkiye Muhtarlar Konfederasyon Genel Başkanı  Hüseyin Akdeniz,  Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş’ın yapmış olduğu etkinlik çerçevesinde teşekkür ederek Osmancık’a davet edilen diğer Federasyon, Dernek Başkanları ve muhtarlar adına teşekkür etti.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyon Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz Muhtarlarla Yapılan toplantı şunları ifade etti: “Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş´ın Organize ettiği bu tür etkinlikler muhtarlarımız arasında kaynaşmayı artırıyor. Özellikle bugün buraya çeşitli illerimizden gelen Federasyon, Denek Başkanları ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın Belediye Başkanımızın ve Muhtarlar Dernek Başkanımızın bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikleri bizleri memnun etmiştir. Bu toplantılar sorunlarımızın konuşulması açısından önemlidir. Bizlerde bu tür toplantılarda eksiklerimizi görüyoruz.  Umut ediyorum ki önümüzdeki dönem muhtarlarımızın sorunlarının çözüldüğü dönem olacaktır. Önemli gördüğümüz Muhtarlar Gününün hükümetimiz tarafından kabulü diğer sorunlarımızın da çözümünü beraberinde getirecektir. Şimdiden hayırlı olsun’’dedi.

Daha sonra Osmancık Belediye Başkanı  Sayın Hamza Karataş muhtarlara Osmancık´ın tarihi mekanlarını gezdirdi. Son Düzenlenme Pazar, 18 Ekim 2015 08:28