Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MUHTAR FEDERASYONU GENEL BAŞKANI HÜSEYİN AKDENİZ YURT GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

MUHTAR FEDERASYONU GENEL BAŞKANI HÜSEYİN AKDENİZ YURT GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

PostDateIconÇarşamba, 18 Nisan 2012 01:10 |

stories/398349_284555654960424_100002179754556_644015_548703594_n%5B1%5D.jpgYeniden yapılanma kapsamında Muhtar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz Muhtar camiasını tek çatı altında toplamak için yaptığı gezilerinde, Ege Bölgesi Muhtar Dernekleri Başkanları ile bir araya geldi.

Ege Bölgesi gezilerinde Hüseyin Akdeniz ve beraberinde Sevim Özsoyulu,  Program kapsamında sırası ile Kütahya, Simav, Nazilli, İzmir, Konak, Aliağa, Bayraklı, Karşıyaka, Torbalı, Kınık, Bornova, Çiğli, Buca, Dikili  ve Afyon İl ve ilçeleri Dernek Başkanlarını ziyaret ederek, Ege bölgesinde kurulması planlanan Ege Muhtarlar Federasyonu için çeşitli temaslarda bulundular.

Yapılan görüşmelerde Hüseyin Akdeniz Şunları İfade etti.’’Türkiye genelinde sürdürdüğümüz yeniden yapılanma çerçevesinde bölgeler bazında federasyonlar oluşturarak muhtarlarımızı tek çatı altında toplayacak Konfederasyon çalışmalarımız devam etmektedir. Muhtarlarımızın içinde bulunduğu sorunları ancak böyle bir yapı çözüme kavuşturacaktır. Türkiye genelinde bulunan 576 derneği mutlaka bir çatı içerisinde toplamak mecburiyetindeyiz. Her daim ifade ettiğim gibi yüzde yüz olmasa bile bu camia bir araya gelmemesi için hiçbir sebep yoktur.Yeter ki kararlılık ve azimle bu davaya sahip çıkan derneklerimiz ile yolumuza devam edeceğiz. Bu dağınık yapının birleşmesi çabası içinde hepimize görev düşmektedir. Gelecekte Muhtarlık camiasının daha müreffeh bir yapıya kavuşması için çalışmalarımız daha da hızlanarak devam edecektir. Şu ana kadar gezdiğimiz 67 il ve ilçelerimizde muhtar arkadaşlarımız ile yaptığımız görüşmelerde oldukça iyi çalışmalar gerçekleştirilmiştir. İnancımız ve karalılığımız ile çözüm bekleyen sorunlarımızın yasalaşması için gayretlerimiz devam edecektir. Davasına inanan ve aktif görevde bulunan her muhtarımızı bu yeniden oluşum hareketine destek vermeye davet ediyorum. Amacımız hiçbir menfaat gözetmeden bu camiayı istenilen hedefe getirmektir. Bu gayret ve kararlılıkla yurt genelindeki çalışmalarımız devam edecektir’’dedi.

Submit to Delicious
Submit to Digg
Submit to Facebook
Submit to Google Bookmarks
Submit to Stumbleupon
Submit to Technorati
Submit to Twitter