Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

KÜTAHYA MUHTARLAR DERNEĞİ SEÇİMLERİ

KÜTAHYA MUHTARLAR DERNEĞİ SEÇİMLERİ

Kütahya Muhtarlar Derneği Olağan genel kurulunda Başkanlık seçimi yapıldı. Başkanlık için 2 muhtarın aday olduğu seçimde Gaybi Efendi Muhtarı Zekeriya Yılmaz Başkanlığa seçildi.Belediye Kültür Sarayında yapılan Seçime,Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu, Milletvekili Sayın İshak Gazel, İl Genel Mecllis Başkanı Musa Ölmez, Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Muhtarlar ve basın mensupları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Arı bugüne kadar yapılan faaliyetleri anlatarak kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Daha sonra konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu burada yaptığı konuşmada; Belediye olarak muhtarlarımızla her zaman beraber çalıştıklarını ve bundan sonrada aynı işbirliği ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Sayın Kamil Saraçoğlu ayrıca bugüne kadar emeği geçen Muhtarlar Derneği eski Başkanı Salih Zeki Arıya emeklerinden dolayı teşekkür etti ve yeni seçilecek olan Başkana hayırlı olsun dedi.

Kütahya Muhtarlar Derneği Olağan genel kurulunda Başkanlık seçimi için Zafertepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Gözel ve Gaybi Efendi Mahallesi Muhtarı Zekeriya Yılmaz Muhtarlar Derneği Başkanlığı için aday oldu. Başkanlık için iki listenin aday olduğu seçimde Gaybi Efendi Muhtarı Zekeriya Yılmaz Başkanlığındaki liste seçimleri kazandı.  Son Düzenlenme Pazartesi, 29 Haziran 2015 14:08