Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANINDAN MÜJDE

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANINDAN MÜJDE

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yine bir ilke imza atarak, muhtarları sevindiren bir müjde verdi. Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak muhtarlık binalarının su ve elektrik masraflarını ödeyeceklerini açıkladı.

Konyaaltı Muhtarlar Derneği’nin 3’üncü Olağan Genel Kurulu’na Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ve muhtarlar katıldı. Genel kurulda konuşan Başkan Muhittin Böcek, göreve geldiği günden itibaren Konyaaltı’nın güzelleşmesi, vatandaşların mutluluk içinde yaşayabilmesi adına muhtarlar ve vatandaşlar ile birlikte güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi.

SU VE ELEKTRİK PARALARINI BELEDİYE ÖDEYECEK
Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak park alanlarında muhtarlık binalarını yaptıklarını belirterek, “Teknolojiye uygun muhtarlık binaları yapıyoruz. Sarısu ve Hurma Mahalleleri’nin muhtar evlerini tamamladık. Vatandaşlarımız ile köprü vazifesi gören muhtarlarımızın binalarını sırayla yapıyoruz. Yine bir ilki gerçekleştireceğiz. Konyaaltı Belediyesi olarak muhtar evlerinin su ve elektrik masraflarını biz ödeyeceğiz. 1 Temmuz’da meclisimizden bu kararı geçireceğiz. Genel kurul hayırlı olsun. Yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.

MUHTARLARDAN BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in muhtarlara verdiği bu müjde, genel kuruldaki muhtarlar tarafından coşku içinde karşılandı. Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Konyaaltı’nda yaşayan insanların çok şanslı olduğuna dikkat çekerek, “Böyle güzel hizmetler yapan bir başkana sahipsiniz. Yıllarca muhtar arkadaşlarımız merdiven altlarında muhtarlık yaptı. Muhtarlık binalarını yapıyorsunuz. Şimdi de su ve elektrik parasını ödeyeceğinizi belirttiniz. Çok mutlu olduk. Bütün muhtar arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.