Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

İÇİŞLERİ BAKANIMIZ İLE AK PARTİ KONGRESİNDE GÖRÜŞME YAPTIK

İÇİŞLERİ BAKANIMIZ İLE AK PARTİ KONGRESİNDE GÖRÜŞME YAPTIK

PostDateIconCumartesi, 05 Mayıs 2012 12:47 |

Muhtar Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundu.

Yapılan görüşmede yeni yapılanma süreci hakkında bilgi isteyen sayın Bakanımız idris Naim Şahin’e Muhtar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz tarafından  yapılan çalışmalar hakkında bilgi iletildi.

Muhtar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz ise yapılan ikili görüşmede şunları söyledi.’’ Muhtarlarımızı tek çatıda toplayacağını düşündüğümüz proje üzerinde hız kesmeden çalışmaktayız. Sizlerin bu oluşuma verdiğiniz destekten ötürü sahsınıza ve Hükümetimize teşekkür ediyoruz. Bizler biliyoruz ki kanunumuz hakkında yaptığınız çalışmaların son aşamaya geldiğini ve Büyük Şehir kanunundan sonra Köy Kanununun ve  Özlük Haklarımız İle ilgili konunun Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kuruluna gelmesini bekliyoruz’’dedi.

Sayın Bakanımız çalışmalarımızda bizlere başarı dileklerini bildirerek Şunları ifade etti: ‘’Türkiye de muhtarların tek çatı altında toplanmasını gerek Bakanlığımız gerekse iktidar partisi olarak önemsiyoruz. Yedi bölge ve üç büyük Şehri de içine alacak şekilde tek çatıda buluşmak muhtarlarımız açısından en doğru yol olarak gözükmektedir.Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. İnşallah yapılan bu çalışmanın meyvesini alacaksınız. Bizlerinde kanun üzerindeki çalışmalarımız son aşamaya geldi. Muhtarlarımıza yakışır bir kanunun elbirliği içinde çıkarmayı arzuluyoruz’’dedi.