Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

İÇ ANADOLU MUHTARLAR FEDERASYONU BİNASI GÖRKEMLİ TÖRENLE AÇILDI

İÇ ANADOLU MUHTARLAR FEDERASYONU BİNASI GÖRKEMLİ TÖRENLE AÇILDI

PostDateIconCumartesi, 31 Ağustos 2013 17:48 |

İÇ ANADOLU MUHTARLAR FEDERERASYON BİNASI AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Muhtarlar Konfederasyonu 8. Genel Yönetim Kurulu toplantısı ile birlikte Kayseri Muhtarlar Derneği ve İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu binasının açılışı Kayseri İlinde yapıldı. Ayrıca Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz Kayseri Valiliğinin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna Kayseri ilinde katıldı.

Yapılan toplantı ve açılış törenine Kayseri Valisi Sayın Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Ak parti İl Başkanı Ömer Dengiz, Muhtarlar Konfederasyunu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ahmet Oğuz, Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ali Gürgen, Güneydoğu Muhtarlar Federasyonu Hatip Şeran Başkanı, Doğu Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Abdullah Butaku, Ege Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ayşe Taylan, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Yardımcısı Bekir Aktürk, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı yardımcısı Bülent Abdullah Özen, Konfederasyon Kadın Kolları Başkanı Ayşem Mörey, Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyeler Federasyonlarımıza bağlı 35 İlin Dernek Başkanları ve Kayseri Muhtarlarımız katıldılar.

Yapılan yönetim kurulu toplantısında çeşitli gündem maddeleri tartışılıp karara bağlandı. Daha sonra açılış töreni programına  geçildi.Açılışta bir Konuşma yapan İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Ahmet Oğuz; İç Anadolu’ya yakışır bir Federasyon binası oluşturduk.  Federasyonumuza bağlı illerin artık toplanabileceği böyle bir binanın oluşturulmasında emeği geçen  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye çok teşekkür ediyoruz. Konfederasyonumuza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ise ‘’Artık hem Konfederasyonumuz hemde Federasyonlarımız kurum olma yolunda önemli adımlar atmaya başlamıştır. Yıllardır dağınık ve çok parça olan muhtarlarımızı hızla tek çatıya topluyoruz. Burada bulunan veya işi gereği bulunamayan tüm Dernek ve Federasyon Başkanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.Hepsi bu kurumun çıkar ve menfaatleri için canla başla çalışıyorlar. Bir İlki gerçekleştirdiğimiz İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu artık kimliğini yakalamıştır. Emeği geçen Başta Federasyon Başkanımıza ve bu binanın verilmesinde iç meşrubatının döşenmesinde  büyük yardımcı olan Sayın Özhaseki’ye sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz. Bina hem Kayseri Muhtarlar Derneğine, hem  İç Anadolu Muhtarlar Federasyonuna, hem de Muhtarlar Konfederasyonumuza Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Daha sonra Kayseri Valisi Sayın Orhan Düzgün ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Özhaseki birer konuşma yaparak  muhtarlarımıza yapılan hizmetin diğer Belediyelerimizin de yapması  gerektiğine vurgu yaptılar.

İki bölümlü toplantı salonları içinde olan Kayseri Muhtarlar Derneği ve İç Anadolu Muhtarlar Federasyonunun açılışı yapıldı.

Submit to Delicious