Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

BOLU’DA MUHTARLARIMIZLA BULUŞTUK

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Genel Sekreteri Sevim Özsoylu’da Bolu ilinde Muhtarlarla buluştu.

Bolu Mahalle Muhtarları Derneğinin yaptığı organizasyon ile Genel Başkan Hüseyin Akdeniz ve Genel Sekreter Sevim Özsoylu muhtarlar ile Öğretmenevinde bir araya gelerek muhtarların içinde bulunduğu sorunları yerinde dinlediler.

Yapılan toplantıda Konfederasyonun faaliyetlerinden memnuniyetini dile getiren muhtarlar Bolu ilinde bulunan iki farklı derneğin bir çatı altında beraber olacağını vurguladılar.

Burada bir konuşma yapan Genel Başkan Hüseyin Akdeniz muhtarlara ‘’ İçinde bulunduğumuz şartlar bizleri daha fazla birbirimize kenetlemeye mecbur etmektedir. Konfederasyon olarak o dernek bu dernek ayrımı kesinlikle yapmıyoruz. Her derneğe ve Federasyonu sonuna kadar kapılarımız açıktır. Önemli olan muhtarlarımızın bu ayrımdan kaçınarak daha fazla birlik içinde hareket etmesidir. Sonuçta hepimiz aynı mührü taşıyoruz ve sorunlarımız hep aynı noktadadır. O nedenle görüş farklılıklarımız olsa dahi kurum içinde diyalog yoluyla çözümlemek mecburiyetindeyiz. Diyalog burada en önemli yoldur. Umut ediyorum ki her arkadaşımız ortak olan bu davaya destek verecektir. Bolu ilinin de yaptığı bugün budur. Kendilerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum’’ ifadelerinde bulundu.