Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ALTINORDU BELEDİYESİ MUHTARLARINI TOPLADI

ALTINORDU BELEDİYESİ MUHTARLARINI TOPLADI

BAŞKAN TEKİNTAŞ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ YÜZÜMÜZÜN AK OLACAĞI ÇALIŞMALARI BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu İlçesi’nde görev yapan 92 Mahalle muhtarıyla bir araya gelerek,  2014 yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Konfederasyonun Genel Sekreteri Sevim Özsoylu, Altınordu Belediyesi birim müdürleri ve Altınordu muhtarları katıldı.

Başkan Tekintaş, toplantı öncesinde yaptığı değerlendirmede, vatandaşların hizmet alanında beklentisinin büyük olduğunu belirtirken,  “Bugün muhtar arkadaşlarımızla, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu toplantıyı 2014 yılı değerlendirme toplantısı olarak gerçekleştiriyoruz. 30 Mart 2014 seçimlerinin ardından halkımızın sandık başına gidip, tercih ettiği karar verdiği, kendisini yönetmesini istediği seçilmiş muhtarlarımız ile yine aynı şekilde yeni kutulan Altınordu İlçemizin Belediye Başkanı ve Meclis Üyelerini seçmek üzere verdiği kararla birlikte çalışacağımız ortamı hazırladılar. Milletimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Gerçekten sizin ve bizim beklentilerimizin üstünde hizmet etmemiz gerektiğini biliyoruz. Çünkü milletimizin beklentisi son derece yüksek.  Bu sorumluluk gereği, 2014 yılının 9 aylık süresi içerisinde ne yaptığımızı burada değerlendireceğiz. Beklentileri ve talepleri soru cevap kısmında dinleyeceğiz. Çıktığımız bu güzel hizmet yolunda, yüzümüzün ak olacağı çalışmaları birlikte sürdürmeye devam edeceğiz.“ şeklinde konuştu.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.