Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ADANA, OSMANİYE, DÜZİÇİ VE KONYA MUHTAR MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİK

ADANA, OSMANİYE, DÜZİÇİ VE KONYA MUHTAR MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİK

PostDateIconPazartesi, 23 Nisan 2012 21:42 |

Muhtar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz ve İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Genel Sekreteri Sevim Özsoylu, Adana, ,Osmaniye ve Düziçi Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek Düziçi’nde yapılan Muhtarlar Derneğinin Genel Kuruluna katıldılar.

Düziçi’nde yapılan Muhtarlar Derneği genel kuruluna Muhtar Federasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz, İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Genel Sekreteri Sevim Özsoylu Adana Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Yileri ,Başkan yardımcısı Yasemin Özer, Osmaniye Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kama, Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Halil İbrahim Kargın katıldılar.

Yapılan Kongrede konuşan Akdeniz Şunları ifade etti: “Türkiye genelindeki yeniden yapılanma sürecimiz devam etmektedir. Bu süreç zarfı içinde Akdeniz Muhtarlar Federasyonunu oluşturmak ve bunun ayağı olan Osmaniye ve Düziçi muhtarlar derneğinin kongrelerini gerçekleştirmiş bulunuyoruz hedefimiz yedi bölgede Federasyon oluşturup en üst yapıda Muhtarlarımızı konfederasyonu tek çatısı altında toplamaktır. Bunun dört ayağını şuan da tamamlamış bulunmaktayız. Hükümetimiz tarafından çıkarılacak kanun metninde mutlaka masanın diğer  tarafında olmak durumundayız. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir” dedi.

Daha sonra Osmaniye ve Düziçi Muhtarlar Derneği Muhtar Federasyonuna katılma kararı aldılar.Konya Dernek Başkanımız Muzaffer Gülsöz’ü Konya’ ziyaret eden Hüseyin Akdeniz Ve sevim Özsoylu  Başkanımızdan yakın bir zamanda yapacağı kongrede MUFED’e katılım kararı alacaklarını belirtti.

 Camiamıza hayırlı olsun.