Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TMUHK’DAN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET

TMUHK'DAN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin AKDENİZ, Adıyaman Muhtarlar Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani TAŞ ve 81 ilden gelen muhtarlar Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü ziyaret etti.

Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir ve Prof. Dr. Hasan Solmaz’ın da hazır bulunduğu ve Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Hüseyin AKDENİZ ve Türkiye’nin 81 ilinden gelmiş muhtarlara teşekkür eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ Üniversitemiz hakkında muhtarlara bilgi aktararak mahalle ve köylerindeki öğrencileri Üniversitemize yönlendirmelerini istedi. Adıyaman Üniversitesinin yüksek standartlarında bir üniversite olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Gönüllü kültür ve değerlerimizin kökünün köy ve mahallelerde başladığını, bir insanın aileden sonra mahallede ikinci eğitimini aldığını ve mahalle kültürünün bir okula hazırlık aşaması olduğunu söyledi.

Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyaretin ardından Üniversitemiz Adıyaman Evi’ni ve Minyaman’ı gezen muhtarlar Üniversitenin çalışmaları hakkında Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’den bilgi aldı.