Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TMUHK’ DAN ADANA VALİSİ MUSTAFA BÜYÜK’E ZİYARET

TMUHK’ DAN ADANA VALİSİ MUSTAFA BÜYÜK’E ZİYARET

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu (TMUHK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan TMUHK Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, yaklaşık 400 Muhtarın katılacağı 26. İstişare Toplantısı’na katılmak üzere Adana’ya geldiklerini söyledi.

Her ay bir ilde İstişare Toplantısı düzenlediklerini belirten TMUHK Genel Başkanı Akdeniz konfederasyon faaliyetleri hakkında Vali Mustafa Büyük’e bilgi verdi.

MUHTARLAR EN BÜYÜK YARDIMCILARIMIZDIR

Vali Büyük ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Vatandaşlarımıza hizmetlerin sunulması noktasında en büyük yardımcılarımız muhtarlarımızdır” dedi

MUHTARLARIN TALEPLERİ VATANDAŞLARIN TALEPLERİDİR

Vatandaşların devlete ulaşmasında ilk kapının Muhtarlar olduğunu dile getiren Vali Büyük, “Muhtarlarımız görev yaptıkları mahallelerde vatandaşlarımızın sorunlarının ve taleplerinin karşılanması konusunda devlet ile vatandaş arasında köprü görevi görerek, kamu ve yerel yöneticiler ile görüşüp, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. Bu sebeple Muhtarlarımızın talepleri kendi talepleri değil, vatandaşlarımızın talepleridir. Bir kez daha sizleri İlimizde görmekten duyduğum memnuniyetimi belirtiyor, şahsınızda kentimize gelen tüm muhtarlarımıza hoş geldiniz diyor, selam ve saygılarımı iletiyorum” şeklinde konuştu. Son Düzenlenme Çarşamba, 11 May 2016 01:28