Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TMUHK, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

TMUHK, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim kurulu üyesi İdris Çakar, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Kepez Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Süleyman Kabaağaç’da katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, muhtarların en yakın çalışma arkadaşları olduğunu dile getirdi. Türel söyle söyledi:’’ Muhtarlar bizlerin en yakın mesai arkadaşıdır. Bir mahallenin sorunlarını en iyi muhtarlarımız bilir. Her zaman muhtarları önemseyen biri olarak, geçmişte konfederasyonumuzla yapmış olduğumuz çalışmalar aynı şekilde devam edecektir. Sayın başkan ve heyetinin ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum’’dedi.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ise şunları ifade etti:’’ Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız geçmişte muhtarlar için yapmış olduğu çalışmaları her zaman kurumumuz takdirle karşılamıştır. Sayın başkanımız Antalya’ya yaptığı hizmetleri muhtarlarımızla el ele yapmaktadır. Sayın başkanımıza bizleri kabulünden ötürü muhtarlarımız adına teşekkür ediyoruz’’dedi.