Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

KDZ EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET

KDZ EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Genel Sekreter Sevim Özsoylu ve Karadeniz Federasyonuna Bağlı yönetim kurulu üyeleri Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN UYSAL’DAN MUHTARLARA: SİZLER OLMADAN BİR ŞEY OLMAZ

İlçemizin ev sahipliğinde yapılan Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu toplantısına katılan, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Nas ve beraberindeki muhtarlar, ilçeden ayrılmadan önce Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Kdz. Ereğli’nin ev sahipliğinde yapılan ve aralarında Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Nas ile Karadeniz bölgesinin çeşitli İl ve İlçelerinden gelen muhtarlarının yer aldığı konuklar Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

Ziyarette tüm muhtarlar adına söz alan Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, böylesi bir toplantıya Ereğli’nin ev sahipliği yapmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. 

Başkan Uysal’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden Nas, “ Sizler bizlere mükemmel bir ev sahipliği yaptınız. Başta size ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Biz burada kaldığımız süre içinde burada bir kapımızın olduğunu hissettik. Sizi düzenleyeceğimiz her etkinlikte şeref konuğu olarak görmek isteriz. “ifadelerine yer verdi.

“SİZLER OLMADAN BİRŞEY OLMAZ”

Hem ziyaretten hem de Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu toplantısının Ereğli’den yapılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Uysal, “ Gözlemlerim o ki, gittikçe büyüyen güzel bir topluluk olmuşsunuz. İnsan heyecanını kaybetmediği zaman başarılı olur. Çığ gibi büyüyeceğinizi düşünüyor ve buna inanıyorum. “dedi.Başkan Uysal, muhtarlara ziyaretin anısına çeşitli hediyeler takdim etti.

BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Öte yandan Başkan Uysal Anadolu Otelde gerçekleşen Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu toplantısına da katıldı. Burada Uysal’a, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas tarafından muhtarlar ve organizasyona yönelik katkılarından dolayı plaket verildi.

Son Düzenlenme Salı, 30 Aralık 2014 20:01