Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Bu Etkinlik Sonlandı

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

HAZNEDAR:”Belediyesiz Muhtar, Muhtarsız Belediye asla düşünülemez, düşünülmemelidir”

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Beşiktaş Muhtarlar Derneği Başkanı Seçil Ekşi ve yönetim kurulu üyeleri Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat Hazinedar’ı makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Beşiktaş Belediye Başkanı Murat  Hazinedar Beşiktan İlçesi  olarak tüm muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içinde olduklarını belirtti. Haznedar Şöyle Devam etti:’’Başkan olduğumdan beri muhtarlarımız ile birçok toplantılar gerçekleştirdik. Onlardan bölgemizin sorunları hakkında bilgiler aldık. Muhtarlarımızın mahallesi ile ilgili isteklerini yerine getirilmesinde önceliği hep önde olma anlayışı içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belediye Kanunumuzun 9. Maddesinde belirtilen hususların daha iyisini sağlayacağız. Özellikle şunu belirteyim ki belediyesiz muhtar, muhtarsız belediye asla düşünülemez düşünülmemelidir’dedi.

 Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz Hazinedar’ın kabulunden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir Ordulu olarak,bir Ordulu arkadaşımızın biz Orduluları İstanbulda temsil etmesinden  dolayı kutladığını söyledi. Akdeniz konuşmasına şöyle devam etti: Muhtarlarımız demokrasimizin kılcal damarlarıdır. Bunu bilen ve geçmiş tecrübenizi sahaya yansıtacağınızdan emin olduğumuzu bilmenizi isteriz. Demokrasinin gelişmesinde ve mahalleye yapılacak hizmetlerin daha katılımcı bir anlayış içinde gerçekleştireceğinizden eminiz.  Konfederasyon olarak bizlerde kanunlarımızın yeniden tanımlanmasını arzu etmekteyiz. Yerel yönetim birimlerinin en küçük kolu olan bizler görev ve sorumluluk bilinçinde  yapılacak hizmetlere  her zaman katkı koymaya hazırız. Hepimizin görev tanımları değişik olsada ortak amacımız bu ülkeye ve toplumumuza  hizmet etmektir’’dedi.

Son Düzenlenme Çarşamba, 24 Aralık 2014 02:58