Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Ziyaret

Konfederasyon Başkanı Bekir Aktürk Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu ile İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen “Türkiye Muhtarları El Ele” Projesi 9. Toplantısı için bulunduğumuz Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeynel Abidin Beyazgül ile makamında bir araya geldik. Şanlıurfa iline kazandırdıkları üzerine konuştuğumuz Başkan Beyazgül, muhtarlar ile kurdukları sağlam ilişkilerin çalışmaları kolaylaştırdığını, muhtarların halk üzerinde birleştirici etkisi olduğunu ifade etti.Muhtarlık Bilgi Sistemi kurduklarını, on personelle bir çağrı merkezi oluşturduklarını belediye olarak öncelikle bu sorunlar ile ilgilendiklerini belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımıza, çalışmaları ve misafirperverliği için çok teşekkür ediyor başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk.

Konfederasyon Başkanı Bekir Aktürk Şanlıurfa Valisi Abdulah Erin’i Ziyaret Etti

İbrahim Peygamber ve Nemrud hikayelerine konu olmuş, ‘peygamberler şehri’ ve ‘kutsal şehir’ gibi tanımlamalarla anılmış olan, Nemrut tarafından kurulduğuna inanılan Şanlıurfa’dayız Türkiye’nin farklı illerinden muhtarlarımız ile.Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu ile İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen “Türkiye Muhtarları El Ele” Projesi 9. Toplantısı için bulunduğumuz Şanlıurfa’da Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret ettik. Sayın Valimiz ile samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimiz sohbetimizde birlik beraberliğin önemi, ülkemizin bütün şehirlerinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da huzurun öncelikli olduğu, bir arada bir mozaik oluşturduğumuz, bütün unsurları ile barış kardeşlik içinde yaşamanın kıymeti vurgulandı. Vali Eren’e misafirperverliği için çok teşekkür ediyor, görevinde kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk.

Konfederasyon Başkanı Bekir Aktürk Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen “Türkiye Muhtarları El Ele” Projesi 8. Toplantısı için Bursa’dayız. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret ettik, ev sahipliği ve misafirperverliği için başkanımıza teşekkür ederiz.

Konfederasyon Başkanı Bekir Aktürk Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen “Türkiye Muhtarları El Ele” Projesi 8. Toplantısı için bulunduğumuz Bursa’da Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı makamında ziyaret ettik, ev sahipliği ve misafirperverliği için başkanımıza teşekkür ederiz.

Konfederasyon Başkanı Bekir Aktürk Bursa Valisi Sayın Yakup Canbolat’ı Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu ile İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen “Türkiye Muhtarları El Ele” Projesi 8. Toplantısı için bulunduğumuz Bursa’da Vali Sayın Yakup Canbolat ile makamında bir araya geldik. Bursa Valisi Yakup Canbolat’a misafirperverliği ve ev sahipliği için teşekkür ederiz.

Konfederasyon Başkanı Bekir Aktürk Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen “Türkiye Muhtarları El Ele” Projesi 8. Toplantısı için bulunduğumuz Bursa’da Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik.Başkanımız tarafından şehrin kitap okuma oranını arttırmak, bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak ve öğrencilerin ferah bir ortamda ders çalışmasına katkı sunmak gibi amaçlarla kurulan Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanesi’ni de gezme imkanı bulduk.1250 m²’lik bir alanda ve 20 bin eserlik bir koleksiyonla hizmet veren, bunun yanı sıra 300 kişilik çalışma alanı, bilgisayar araştırma salonu, konferans salonu, toplantı salonu, kafeterya ve sergi alanını bünyesinde barındıran kütüphanenin klasik kütüphanecilik hizmetlerinin yanında konferanslar, söyleşiler ve sergilerle kültürel bir kompleks olarak da hizmet vermekte olduğu bilgisini edindik.Başkanımıza ülkemizin okuma alışkanlığına sunduğu katkıları ve tüm çalışmaları için ayrıca ev sahipliği ve misafirperverliği için çok teşekkür ederiz.